Praca - Ślusarz narzędziowy (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391483
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Ślusarz narzędziowy (k/m)
miejsce pracy: Niepruszewo, k. Poznania/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000fZ57QAE
Zakres obowiązków:

  • obróbka części - gwintowanie, polerowanie, wygładzanie, pasowanie części,

  • czyszczenie części,

  • montaż form, uszczelnianie, składanie.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • zdolności manualne, precyzja w działaniu (praca z drobnymi detalami), dobra organizacja pracy,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w przypadku braku doświadczenia osoba na tym stanowisku zostanie wszystkiego nauczona.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych.