Praca - Programista PLC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391472
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Programista PLC
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie algorytmów sterowania

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji programowych sterowników firmy SIEMENS, ALLEN BRADLEY i innych

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji wizualizacji i monitoringu za pomocą pakietów WinCC, RSView32, InTouch i innych

  • Tworzenie i wdrażanie systemów raportowania oraz systemów baz danych

  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami, modernizacja istniejących projektów

  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika

  • Znajomość specyficznych zagadnień automatyki przemysłowej

  • Znajomość programowania sterowników rodziny S7 firmy SIEMENS (znajomość programowania innych sterowników będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość oprogramowania WinCC i innych pakietów programowych firmy SIEMENS (znajomość pakietów innych firm będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych

  • Kreatywność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Otwartość na podróże służbowe

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dobrą atmosferę w zespole

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i rozwój

  • Benefity takie jak: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, owoce, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa i herbata, parking dla pracowników