Praca - Mistrz Wydziału Montażu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391444
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIELTON S.A.
Mistrz Wydziału Montażu
miejsce pracy: Wieluń/łódzkie
Zakres obowiązków:
OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego,

  • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów,

  • współpraca z działami wsparcia oraz innymi wydziałami produkcyjnymi

  • organizacja pracy podległych pracowników

  • nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad oraz przepisów BHP,

  • rozwój kompetencji podległych pracowników

  • stałe doskonalenie obszaru produkcyjnego,

  • praca w systemie 2/3 zmianowym.

Wymagania:
NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie, zasadnicze zawodowe z kierunku technicznego lub ekwiwalent w stażu,

  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • odpowiedzialna postawa oraz obowiązkowość,

  • systematyczność, zaangażowanie, elastyczność,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu ludźmi.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
NASZA OFERTA:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki,

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej,

  • pakiety medyczne oraz sportowe,

  • transport pracowniczy,

  • praca w zespole specjalistów dbających o przyjazną atmosferę pracy,

  • wsparcie przełożonego oraz doświadczonych Instruktorów przy wdrożeniu na nowe stanowisko oraz opanowanie nowych obowiązków,

  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwijania umiejętności aktywny udział w ciekawych projektach z różnych obszarów,

  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych oraz miękkich.