Praca - Ślusarz montażowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391247
szukaj
Oferta z dnia: 07 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.
Ślusarz montażowy
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Realizowanie zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego;

  • Stosowanie się do wewnętrznych procedur montażowych;

  • Dbałość o powierzony majątek i sprzęt oraz utrzymanie ich w należytym stanie;

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego w ramach posiadanych kwalifikacji i kompetencji.

Zakres odpowiedzialności:

  • Odpowiedzialność za jakościowe i terminowe wykonanie produkcji zgodnie z założeniami technologicznymi i konstrukcyjnymi oraz ze zleceniami.

Wymagania:
Wymagania

  • Dobrej znajomości rysunku technicznego;

  • Dokładności w wykonywaniu zleconych zadań;

  • Sprawności manualnej i fizycznej;

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

  • Chęci i gotowości do nauki;

  • Pełnej zdolności do czynności prawnych oraz braku toczącego się przeciwko kandydatowi postępowania karnego i karno-skarbowego;

  • Poddania się czynnościom sprawdzającym w celu uzyskania zaświadczenia o niekaralności.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6.00-14.00;

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia z ZFŚS

Oferta nieaktualna