Praca - Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391231
szukaj
Oferta z dnia: 07 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Valeo
Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji
miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice/śląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego;

  • Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu;

  • Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej;

  • Pomoc w utrzymywaniu parku maszynowego;

  • Ustawienie maszyn oraz przeprowadzanie drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami;

  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zadań;

  • Zapewnienie wsparcia i motywacji członkom zespołu.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe;

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Obowiązkowość i samodyscyplina;

  • Orientacja na cel;

  • Umiejętności komunikacyjne i przywódcze;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;

  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;

  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.

Oferta nieaktualna