Praca - Automatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391128
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
FOB-DECOR
Automatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Autom/Praca.pl/22-03-2024
Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłową pracy maszyn w trakcie zmiany produkcyjnej,

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Tworzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie,

  • Wykonywanie prostych instalacji automatyki przemysłowej oraz wprowadzanie zmian w obecnie wadliwie pracującej,

  • Konserwacja oraz programowanie systemów wizyjnych,

  • Weryfikacja i modyfikacje urządzeń pod względem optymalizacji wydajności pracy maszyn,

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe techniczne, min. inżynierskie pożądane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w obszarze utrzymania ruch,

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki

  • Praktyczna umiejętność programowania sterownikach PLC (Siemens, Mitsubishi, Panasonic, Fatek),

  • Znajomość schematów elektrycznych,

  • Praktyczna wiedza z zakresu: przeprowadzania analiz awarii, czytania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy systemów automatyki przemysłowej, urządzeń elektronicznych, maszyn,

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 KV,

  • Znajomość z zakresu MS Office,

  • Mile widziana znajomość programów wspomagania prac inżynierskich (SolidWorks, AutoCad),

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszynowego oraz przepisów dot. instalacji elektromagnetycznych.

  • Otwarte podejście do pracy, samodyscyplina, zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, a także komunikatywność,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza - Zawiercie,

  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Karta MultiSport,

  • Karta Lunchowa,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.