Praca - Operator Maszyn Introligatorskich

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391125
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
EMERALD Sp. z o.o.
Operator Maszyn Introligatorskich
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, takich jak:

    • kaszerownica półautomatyczna i automatyczna

    • sztanctygiel oraz automat sztancujący

    • gilotyna

Wymagania:
Oczekujemy:

  • poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy na introligatorni, nie jest to jednak warunek konieczny (chętnie przeszkolimy zaangażowane osoby)

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze innych maszyn produkcyjnych

  • wysoka samodyscyplina

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w niewielkim zespole (4-6 osób)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi produkcyjnych

  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • profesjonalne szkolenie i wsparcie w realizacji zadań

  • kartę MultiSport