Praca - Młodszy Operator Tokarki CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391110
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
Młodszy Operator Tokarki CNC
miejsce pracy: Wola Mrokowska/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, szlifierki, frezarki),

  • konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy,

  • dobór parametrów obróbki oraz nadzorowanie pracy maszyny,

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa) – produkcja jednostkowa,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • zatrudnimy osoby bez doświadczenia z chęcią udziału w pełnym wdrożeniu na stanowisko operatora CNC,

  • umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną,

  • znajomość przyrządów i metod pomiarowych,

  • umiejętność pracy zespołowej, dokładność i zaangażowanie,

  • pozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenie z programowania i obsługi tokarki CNC,

  • zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,

  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,

  • niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie posiłków,

  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
    Radom - Wola Mrokowska
    Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
    Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
    Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska