Praca - Analityk Biznesowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391013
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Medicover Stomatologia
Analityk Biznesowy
miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Jeżeli potrafisz zamieniać informacje z wielu źródeł w wysokiej jakości informację zarządczą, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analizy/syntezy danych oraz tworzysz kompleksowe narzędzia do raportowania – ta praca jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • analiza korelacji kluczowych wskaźników biznesowych oraz przygotowanie rekomendacji dla biznesu

  • przygotowanie analiz wspierających proces decyzyjny

  • analiza wyników klinik i opracowywanie planów optymalizacji biznesowej

  • wsparcie klinik we wdrożeniu planów optymalizacji biznesowej

  • wspomaganie użytkowników w przełożeniu ich potrzeb na wymagania raportowe

  • rozwój obecnych i budowa nowych raportów w narzędziu Power BI

  • współpraca z innymi zespołami analitycznymi/IT w zakresie organizacji, utrzymania i rozwoju hurtowni danych

  • udział/prowadzenie projektów wewnątrz własnej jednostki organizacyjnej lub w BU Stomatologia

  • opracowywania nowych i modyfikacji istniejących narzędzi służących do analiz i raportowania

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze analiz biznesowych

  • umiejętności analityczne, rozumienie relacji między danymi, wyciąganie wniosków i ich prezentacja

  • dobra znajomość MS Office, Power BI, SQL - warunek konieczny

  • wysokiej zdolności komunikacyjnej i interpersonalnej oraz umiejętności współpracy na każdym poziomie organizacji

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • #StabilneZatrudnienie - w oparciu o umowę o pracę - system pracy hybrydowy

  • #Samorozwój - uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz mamy dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybieramy interesujące nas tematy

  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecamy swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujemy z osobami, które cenimy i lubimy. Za polecenie możemy zyskać nawet do 6000 zł

  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działamy jako wolontariusze w Fundacji Medicover, a dodatkowo możemy poczuć się jak gwiazdy rocka, bo mamy MediCover Band

  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - bezpłatna opieka medyczna

  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mamy bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce

  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajemy bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia

  • #SpeakEnglish - uczymy się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Mamy też możliwość uczestniczenia w stacjonarnym kursie językowym

  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możemy wybierać benefity dopasowane do naszych potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieramy to, na co mamy ochotę

  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko

  • #WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Bierzemy udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych