Praca - Technik Serwisu Mobilnego („złota rączka”) (K/M)

szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
SPIE Building Solutions Sp. z o.o.
Technik Serwisu Mobilnego („złota rączka”) (K/M)
miejsce pracy: /małopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu;

  • prewencyjna konserwacja;

  • wykonywanie drobnych napraw ogólnobudowlanych

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, hydraulicznym, mechanicznym lub pokrewnym;

  • dyspozycyjność do pracy podczas trwania dyżuru serwisu technicznego;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub logistyczne);

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (elektryka,  hydraulika);

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń oraz ich naprawa;

  • uprawnienia SEP E1;

  • umiejętność współpracy i integracji w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • zakładowy fundusz socjalny.