Praca - Ustawiacz / Operator Maszyn (prasy)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390643
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.
Ustawiacz / Operator Maszyn (prasy)
miejsce pracy: Legnica/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • obsługa i nadzór maszyn podczas produkcji seryjnej

  • uruchamianie i nadzór nad biegiem maszyn

  • wymiana przygotowanych narzędzi / przezbrajanie prasy

  • przygotowywanie danych produkcyjnych oraz jakościowych

  • diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie produkcji

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • masz wykształcenie techniczne lub mechaniczne

  • potrafisz czytać rysunki techniczne i wykonywać pomiary

  • chętnie pracujesz w grupie

  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

  • masz doświadczenie w tłoczeniu w automacie - mile widziane

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • atrakcyjne
    wynagrodzenie

  • premię do 30%
    3000 zł za polecenie pracownika

  • cykliczny wzrost wynagrodzeń

  • 30 minut przerw

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe

  • szeroki pakiet socjalny

  • zespół, na który zawsze możesz liczyć

  • stabilizację i bezpieczeństwo