Praca - Elektromonter Zabezpieczeń i Automatyki

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Elektromonter Zabezpieczeń i Automatyki
miejsce pracy: Zamość/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED_OZ_11_2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie cyklicznych badań eksploatacyjnych zabezpieczeń i automatyki zabezpieczeniowej.

  • Wykonywanie prac modernizacyjnych obwodów wtórnych, zabezpieczeń i automatyk zabezpieczeniowych oraz potrzeb własnych i napięcia gwarantowanego.

  • Dokonywanie zmian nastaw zabezpieczeń i automatyk zabezpieczeniowych.

  • Wykonywanie prac związanych z usuwaniem usterek oraz przywracanie zdolności ruchowej urządzeń po zaistniałych awariach.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Minimum średnie techniczne.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku pracy.

  • Mile widziane:Eksploatacja stacji wysokich napięć. Kurs dla elektromonterów. Szkolenie z podstaw budowy i obsługi zabezpieczeń cyfrowych.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (system operacyjny DOS, Windows, pakiet Microsoft Office).

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne kat E powyżej 1 kV uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i/lub elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

  • Mile widziane umiejętności diagnostyki uszkodzeń i napraw w stacyjnej aparaturze WN i SN oraz elektroenergetycznej automatyce zabezpieczeniowej.

  • Mile widziana znajomość podstawowej terminologii w języku angielskim w zakresie wiedzy specjalistycznej.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Oferta nieaktualna