Praca - Szwaczka / Szwacz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390493
szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
conTeyor Poland Sp. z o.o.
Szwaczka / Szwacz
miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice/śląskie
Zakres obowiązków:
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • precyzja i dokładność

  • zdolności manualne i wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na zdobywanie nowych kompetencji, chęć nauki zawodu

  • mile widziane: doświadczenie w szyciu lub doświadczenie w pracy na produkcji

Wymagania:
Jakie stawiamy wymagania?

  • obsługa maszyny do szycia (dwuigłówka marki JUKI)

  • szycie opakowań tekstylnych dla klientów z branży motoryzacyjnej, w tym marek premium

  • wykazywanie inicjatywy w zakresie podnoszenia umiejętności szycia różnorodnych projektów

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracownicy są dla nas kluczową wartością, dlatego oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 5:25-13:25 i 14:00-22:00)

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem nr 50 i VII bezpośrednio pod firmę)

  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię frekwencyjną, efektywnościową, transportową oraz stażową

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu szycia

  • Szkolenia pod okiem doświadczonej kadry specjalistów

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie członków zespołu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)

  • Kartę do automatów z przekąskami i napojami

  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)

  • Program rekomendacji pracowników i pomysłów pracowniczych Kaizen

  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach

Oferta nieaktualna