Praca - Inżynier Spawalnik w Dziale Spawalniczym (u Głównego Spawalnika)

szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Jww Invest S. A.
Inżynier Spawalnik w Dziale Spawalniczym (u Głównego Spawalnika)
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji spawalniczej (WPS/WPQR) oraz udział przy próbach spawalniczych,

  • opracowywanie Kart Obróbki Cieplnej,

  • opracowywanie Instrukcji jakościowo- spawalniczych,

  • przygotowywanie i realizacja egzaminów spawaczy,

  • współpraca z Laboratorium NDT w zakresie badań,

  • współpraca z jednostkami notyfikowanymi i inspekcyjnymi,

  • współpraca oraz wsparcie realizowanych kontraktów (Budowy) w zakresie dokumentacji jakościowej,

  • sporadyczne delegacje na Budowy krajowe i zagraniczne w celu uzgodnień jakościowych/ spotkań jakościowych/ kontroli inspekcyjnej lub zastępstwa,

  • kontrole inspekcyjne/jakościowe u podwykonawców,

  • inne działania wynikające z zakresu spawalnictwa.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia IWE,

  • znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,

  • znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej,

  • dokładność, samodzielność,

  • wysoka motywacja do pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,

  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego,

  • pracę w dynamicznym wspierającym się zespole specjalistów,

  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia na życie i dofinansowanie do karty sportowej),

  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferta nieaktualna