Praca - Lider techniczny ds. TPM

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390446
szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Lider techniczny ds. TPM
miejsce pracy: Piekary Śląskie/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Wdrażanie metodyki TPM w firmie: standardy, narzędzia, zachowania,

  • Zarządzanie projektami w zakresie TPM,

  • Realizacja projektów optymalizujących działanie parku maszynowego

  • Opracowywanie instrukcji oraz procedur,

  • Szkolenie pracowników z zakresu TPM,

  • Propagowania kultury pracy w środowisku TPM,

  • Stała współpraca z działem produkcji.

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - TPM

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami,

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management,

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania procesami, standardami,

  • Umiejętność metodologicznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność szkolenia pracowników,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) na poziomie zaawansowanym,

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (Comarch, SAP, Przemysł 4.0)

  • Kompetencje liderskie,

  • Doświadczenie we wdrażaniu znaczących zmian w środowisku produkcyjnym,

  • Komunikatywny poziom jez. Angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • System bonusowy - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wysoki standard pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Oferta nieaktualna