Praca - Specjalista ds. inżynierii baz danych ryzyka kredytowego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390428
szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Specjalista ds. inżynierii baz danych ryzyka kredytowego
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38430
Wymagania:
na czas określony
Departament Aplikacji Ryzyka Kredytowego Klienta Rynku Detalicznego i Przedsiębiorstw
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • wykonujesz zadania z zakresu Inżynierii Danych (Data Engineering) dla narzędzi oceny ryzyka kredytowego,

  • projektujesz, budujesz i utrzymujesz narzędzia oceny ryzyka kredytowego klasy „BIG DATA", „Business Intelligence", rozwijasz i utrzymujesz warstwy wymiany danych pomiędzy systemami ryzyka a innymi obszarami banku,

  • analizujesz potrzeby biznesowe i tworzysz rozwiązania na styku obszarów biznesu i IT.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w zakresie: baz danych (np. Oracle, SQL Server), języków programowania (np. Python),

  • masz wiedzę z zakresu rozwiązań chmurowych (np. Google Cloud), inżynierii danych, Machine Learning (modelowanie, zapewnianie jakości danych, dobór zmiennych, ETL),

  • masz wiedzę w zagadnieniach bankowości, finansów, ryzyka kredytowego.

Oferta nieaktualna