Praca - Specjalista ds. automatyki

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390313
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Specjalista ds. automatyki
miejsce pracy: Magnice/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
OPIS STANOWISKA:

  • Ciągły nadzór nad prawidłowym działaniem systemów automatyki

  • Wykonywanie zaplanowanych kopii bezpieczeństwa powierzonych urządzeń automatyki oraz nadzór nad oprogramowaniem

  • Diagnostyka występujących awarii oraz nieprawidłowości pracy systemu

  • Analiza przyczyn problemów występujących na maszynach

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Wdrażanie autorskich projektów poprawiających diagnostykę maszyn oraz IOT na obszarze magazynu

Wymagania:
KOGO SZUKAMY?

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym celem porozumienia z serwisami zagranicznymi

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość systemów automatyki przemysłowej i oprogramowania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki oraz pneumatyki

  • Dobra znajomość MS Office a szczególnie Excel

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (system równoważny)

  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie techniczne - kierunkowe (przykładowo Automatyka i Robotyka lub Mechatronika)

  • Umiejętność diagnostyki systemów automatyki na bazie PLC Siemens lub Beckhoff oraz podstawowa wiedza w zakresie sieci przemysłowych (Profinet, Twincat, ASI, IOLink)

  • Uprawnienia E1, G1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w zakresie rozwoju systemów IoT/I4.0

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
TO OFERUJEMY:

  • Pracę na innowacyjnych systemach logistyki magazynowej we współpracy z największymi globalnymi firmami

  • Specjalistyczne szkolenia techniczne

  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników

  • System Premiowy

  • Pakiet benefitów