Praca - Projektant ds. rurociągów

szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.
Projektant ds. rurociągów
miejsce pracy: Wrocław, Kwidzyńska 71/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej, w tym rysunków technicznych, specyfikacji i raportów,

  • przygotowanie i sprawdzanie rysunków izometrycznych rurociągów i rysunków 3D instalacji,

  • projektowanie dokumentacji warsztatowej dla prefabrykacji,

  • sporządzanie specyfikacji technicznych na potrzeby postępowań zakupowych,

  • udział w spotkaniach projektowych, koordynacja międzybranżowa,

  • współpraca z zespołem projektowym, działem zakupów i pozostałymi działami zaangażowanymi w realizację inwestycji,

  • kontakt z podmiotami zewnętrznymi w zakresie technologii i rozwiązań technicznych,

  • wsparcie merytoryczne innych działów w obszarze bieżących i przyszłych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki: inżynieria mechaniczna, inżynieria materiałowa, inżynieria przemysłowa,

  • doświadczenia w projektowaniu systemów orurowania, preferowane w branży przemysłowej lub energetycznej,

  • znajomości technologii orurowania i materiałoznawstwa,

  • znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów P&ID,

  • znajomości programów MS Office, AutoPIPE, AutoCad Plant 3D, SolidWorks, Inventor,

  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną,

  • samodzielności i terminowości w realizacji zadań,

  • prawa jazdy kat. B, gotowości do wyjazdów służbowych – sporadyczne wizje lokalne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej,

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe.