Praca - Konsultant SAP IS-U

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390286
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant SAP IS-U
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Zbieranie wymagań poprzez warsztaty i opracowywanie odpowiednich strategii biznesowych, które są zgodne ze standardowymi procedurami SAP.

  • Projektowanie przyszłych rozwiązań.

  • Konfiguracja i dostosowanie systemu.

  • Migracja danych, szkolenie użytkowników i wsparcie.

  • Posiadanie silnego wyczucia biznesowego, umiejętności przewidywania oczekiwań i potrzeb klientów oraz aktywne proponowanie kreatywnych rozwiązań SAP.

  • Wykazywanie się mocnym analitycznym i konceptualnym podejściem, z priorytetem praktycznych, odpowiednich rozwiązań.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu procesów SAP ISU/Utilities oraz znajomość:

    • Administrowania danymi podstawowymi (niezależnymi od przypadków, związanymi z pojedynczymi przypadkami, jak również komercyjnymi i technicznymi),

    • Zarządzania danymi podstawowymi, np. partnerami biznesowymi, umowami, obiektami połączeń jak grunty czy budynki,

    • Zarządzania urządzeniami w tym instalacja i odczyt liczników,

    • Fakturowania za energię elektryczną, wodę, gaz, wywóz odpadów czy nawet usługi internetowe,

    • Wystawiania faktur,

    • Obsługi klienta,

    • Zarządzania danymi energetycznymi (IS-U-EDM) dla bilansowania ilości energii lub pomiaru profilu obciążenia,

    • Wymiany danych między przedsiębiorstwami (procesy zmiany dostawcy itp.),

    • Zarządzania pracą (IS-U-WM),

    • SAP Waste and Recycling (IS-U-WA).

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym średniozaawansowanym lub wyższym.

Mile widziane:

  • Znajomość CRM/C4 dla sektora Utilities.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Pakiet socjalny (herbata, kawa, opłacane zajęcia sportowe, ubezpieczenie zdrowotne itp.);