Praca - Pracownik działu serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pracownik działu serwisu
miejsce pracy: Bulowice/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Obsługa klientów firmy,

  • Praca w dziale serwisowym.

Wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę),

  • Dyspozycyjność,

  • Łatwy kontakt z klientem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń,

  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferta nieaktualna