Praca - Ustawiacz maszyn produkcyjnych / Mechanik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390255
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Drobex-Agro Sp. z o.o.
Ustawiacz maszyn produkcyjnych / Mechanik
miejsce pracy: Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka, naprawa oraz konserwacja maszyn produkcyjnych

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie w zawodzie elektryka, elektronika lub mechanika

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień energetycznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, mikołajkowe paczki dla dzieci, dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii, kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie: 34,7-37,7 zł/h brutto

  • system 4-brygadowy