Praca - Pracownik ds. administrowania Systemami Dynamicznej Informacji Pasażerskiej

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390252
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Pracownik ds. administrowania Systemami Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. WZ/IES/03/01/24
Zakres obowiązków:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • zarządzanie systemami informacji pasażerskiej,

  • ustalanie priorytetów i kryteriów zarządzania kontami i uprawnieniami użytkowników powierzonych systemów informatycznych w zakresie systemów informacji pasażerskiej,

  • konfiguracja i aktualizacja oprogramowania i wprowadzanie danych do systemów informacji pasażerskiej,

  • opiniowanie, monitorowanie projektów budowy i wdrożenia nowych systemów  informacji pasażerskiej,

  • monitorowanie, wykrywanie, nieprawidłowości, optymalizacja systemów informacji pasażerskiej,

  • analiza rynku rozwiązań dla systemów informacji pasażerskiej oraz
    współpraca z producentami oprogramowania i urządzeń,

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi specjalistami przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych, naprawczych i optymalizacyjnych w zakresie systemów informacji pasażerskiej.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w branży IT,

  • wiedza zawodowa w zakresie infrastruktury teleinformatycznej, systemów informacji pasażerskiej lub systemów rozgłoszeniowych,

  • wiedza z zakresu sieci LAN/WAN

  • mile widziana znajomość XML,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport

Oferta nieaktualna