Praca - Kierownik Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390250
szukaj
Oferta z dnia: 02 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Masfalt Sp. z o.o.
Kierownik Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych
miejsce pracy: Bielawy (pow. żniński, gm. Janowiec Wielkopolski)/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Bielawach k/Piechcina

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się planowaniem, organizowaniem i wykonywaniem produkcji; zarządzaniem pracy pracowników na wytwórni. Zakres obowiązków obejmować będzie również zamawianie materiałów wsadowych oraz organizowanie i nadzór przeglądów okresowych, napraw i remontów.

Wymagania:
Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym;

  • Znajomość obsługi systemu WINDOWS i systemów ERP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności;

  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy;

  • Możliwość awansu wewnątrz organizacji;

  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych umiejętności;

  • Możliwość nauki języka angielskiego;

  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia grupowego na życie i medycznego;

  • Udział w imprezach integracyjnych oraz spotkaniach świątecznych;

  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.