Praca - Starszy specjalista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390172
szukaj
Oferta z dnia: 01 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie
Starszy specjalista
miejsce pracy: Myszków/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 135280
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa związana z koordynowaniem pracą zespołu oraz administrowaniem i zarządzaniem sieciami komputerowymi, w systemie ośmiogodzinym, dwuzmianowym. Wymuszona pozycja ciała siedząca. Stanowisko pracy wyposażone w komputer, monitor ekranowy-czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego  czasu pracy, oświetlenie naturalne i sztuczne. Konieczność korzystania z urządzeń biurowych: telefon, kserokopiarka, drukarka, niszczarka do dokumentów. Stanowisko pracy usytuowane na parterze budynku Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie. Budynek posiada platformę przyschodową prowadzącą na parter budynku.

Zakres zadań

  • koordynuje pracą Zespołu Łączności i Informatyki w celu właściwej realizacji zadań przedmiotowej komórki. Administruje i zarządza sieciami komputerowymi poprzez instalowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych i programów, usuwanie złośliwego oprogramowania i zabezpieczenie danych w celu poprawności jakości i wydajności pracy pracowników jednostki
  • administruje siecią szyfratorów zainstalowanych w Policyjnej Sieci Transmisji Danych Niejawnych i stanowiskami do Systemu Niejawnego Policji oraz stanowiskami ODN w celu zapewnienia bezpieczeństwa Systemów Niejawnych Policji
  • zarządza dostępem do systemu teleinformatycznego poprzez nadawanie uprawnień użytkownikom, zakładania kont, ustalanie właściwych poziomów zabezpieczeń
  • przeprowadza okresowe przeglądy sprzętu, dokonuje oceny stanu technicznego sprzętu oraz konserwuje i dokonuje niezbędnych napraw sprzętu teleinformatycznego użytkowanego w jednostce
  • administruje systemem kontroli dostępu oraz monitoringu
  • prowadzi obsługę techniczną urządzeń mobilnych
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie teleinformatyki lub informatyki
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wiedza z zakresu informatyki
  • planowanie i organizowanie pracy własnej
  • samodzielność i komunikatywność
  • biegła obsługa komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • kurs informatyczny CISCO
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "ściśle tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05 sierpnia 2010roku o ochronie informacji niejawnych (Dz.U.2023.756 t.j.)
  • podstawowa wiedza z zakresu łączności
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.

Oferta nieaktualna