Praca - Tajemniczy klient - praca zdalna, stałe zlecenia

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2390076
szukaj
Oferta z dnia: 31 marzec 2024
poleć znajomemu
QualitySite
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Tajemniczy klient - praca zdalna, stałe zlecenia
miejsce pracy: Koszalin/zachodniopomorskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • 260 zł - za wykonanie badania podstawowego

  • 660 zł - za wykonanie badania rozszerzonego.

  • 680 zł netto - dla osób posiadających firmę (kontrakt B2B)

  • Kontakt B2B lub umowę o dzieło

  • Stała współpraca - 20 badań w miesiącu

  • Elastyczny grafik - wykonywanie badania o dowolnej porze dnia.

  • Certyfikat Tajemniczego Klienta - potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku

Zakres obowiązków:

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu!

Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 120 min pracy.

Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, komfortu użytkowania platformy, przejście procesu oraz założenie kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta nie są w pełni funkcjonalne i są w pełni darmowe, co jest zagwarantowane w zawieranej umowie. Na kontach nie ma możliwości wykonywania operacji finansowych. Częścią badania jest wysłanie wniosków o otworzenie konta na oficjalnych stronach banku, gdzie uczestnik używał własnych danych, a następnie bank weryfikuje jego tożsamość. Dane przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

Obowiązki:

  • Krótka rozmowa z obsługą klienta

  • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe

  • Aktywacja dostępu do konta

  • Weryfikacja błędów na kontach

  • Wykonanie raportu w postaci ankiety

Wymagania:

Wymagania:

  • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu.

  • Zamieszkanie na terminie Polski.

  • Samodzielna organizacja pracy.

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna