Praca - Technolog Budowy

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
KOFAMA Koźle S.A.
Technolog Budowy
miejsce pracy: Chorula/opolskie
Zakres obowiązków:

  • analiza kompletności dokumentacji projektowej,

  • weryfikacja poprawności dokumentacji przed zwolnieniem do prefabrykacji,

  • uzgodnienia z biurami projektowymi,

  • uzgodnienia z Zamawiającym.

Wymagania:

  • wykształcenia: średniego technicznego, mile widziane wykształcenie wyższe,

  • znajomości podstawowych zasad mechaniki i/lub budowy maszyn,

  • umiejętności wykonywania rysunków technicznych z zachowaniem wszystkich zasad rysunku tworzenia dokumentacji technicznej,

  • doświadczenia na stanowisku technolog i/lub konstruktor,

  • umiejętności modelowania 3D,

Mile widziana:

  • znajomość instalacji przemysłowych w przemyśle cementowo – wapiennym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, które docenią Twoje umiejętności i doświadczenie, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • zdrowie na pierwszym miejscu - dostęp do bezpłatnej opieki medycznej z Luxmed,

  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie tzn.: płaca zasadnicza, premia uznaniowa, premia świąteczna,

  • profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • możliwość awansu,

  • rozwój zawodowy wśród liderów branży.​

Oferta nieaktualna