Praca - Specjalista ds. badań wyrobów

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Masfalt Sp. z o.o.
Specjalista ds. badań wyrobów
miejsce pracy: Warszawa, ul. Chełmżyńska/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Warszawie (ul. Chełmżyńska)

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się wykonywaniem i nadzorowaniem wykonywania badań laboratoryjnych, funkcjonowaniem laboratorium kontrolnym oraz kontrolami przy produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych. Wraz z Twoim rozwojem, zapewniamy poszerzanie zakresu działania w zakresie technologii produkcji i kontroli produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych oraz dalszy rozwój zawodowy.
Wymagania:

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria lądowa, materiałoznawstwo, budownictwo);

  • Doświadczenie przy produkcji i kontroli produkcji materiałów budowlanych – będzie atutem;

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji;

  • Zdolności manualne;

  • Sumienność w wykonywaniu zadań;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;

  • Dyspozycyjność (możliwość wyjazdu na inne zakłady produkcyjne);

  • Doświadczenie w zakresie badań i produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych nie jest wymagane – pracodawca zapewnia pełne szkolenie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy.