Praca - Starszy Asystent / Starsza Asystentka Projektanta - branża drogowa

szukaj
Oferta z dnia: 29 marzec 2024
poleć znajomemu
Vivalo sp. z o.o.
Starszy Asystent / Starsza Asystentka Projektanta - branża drogowa
miejsce pracy: Warszawa, Bielany/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • wykonywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych w branży drogowej

  • koordynacja międzybranżowa projektów

  • udział w spotkaniach z Zamawiającym

  • opiniowanie i uzgadnianie dokumentacji, uzyskiwanie decyzji

  • współpraca z Projektantem

Wymagania:
Wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w zakresie projektowania dróg min. 2 lata

  • znajomość przepisów technicznych branżowych

  • znajomość oprogramowania Microstation lub AutoCad

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą pracę, możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole projektowym

  • udział w realizacji ambitnych projektów

  • komfortowe warunki pracy oraz najnowsze technologie w projektowaniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia i umiejętności

Oferta nieaktualna