Praca - Operator linii produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388995
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator linii produkcyjnej
miejsce pracy: Oława/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10898
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Stanowice koło Oławy

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji związanego z obsługą maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Własnego dojazdu do miejsca pracy – Stanowice koło Oławy
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym!
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportowo-kulturalną
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek za pracę zmianową
  • Pakiet socjalny

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Dołącz do naszego zespołu a zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi

  • dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju

  • wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • system kafeteryjny

  • dofinansowanie do dodatkowej opieki medycznej

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • nowoczesne narzędzia pracy

Oferta nieaktualna