Praca - Operator Urządzeń Produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388992
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Mako Pharma Sp. z o.o.
Operator Urządzeń Produkcyjnych
miejsce pracy: Dziekanów Polski, k. Łomianek/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. OUP24
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • dbałość za jakość wytwarzanych wyrobów

  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych

  • realizacja planów produkcyjnych

  • prowadzenie zapisów i dokumentacji produkcyjnej

  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia)

  • szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferta nieaktualna