Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388988
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:

Nie wymagamy dużego doświadczenia, wystarczy Nam Twoje zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Z racji specyfiki pracy oferta skierowana do Panów.

Wymagania:
Co możemy zaoferować:

  • umowę o pracę tymczasową z naszą agencją nr 24292

  • stawka godzinowa-Nowa Wyższa Stawka od kwietnia

  • premia produkcyjna od 672 do 1008 zł brutto

  • godziny nadliczbowe 100% płatne

  • otrzymujesz dofinansowanie do stołówki 12,00 zł brutto/dzień

  • korzystasz z dodatku do transportu 6,00 zł brutto/dzień

  • korzystasz z dodatku adaptacyjnego 5,00zł brutto/dzień

  • dodatkowo uzyskujesz dodatki stażowe i frekwencyjne po upływie ustalonego okresu

  • dobry dojazd komunikacja miejską nr.699

  • karta Multisport

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na produkcji (mile widziane)

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian

Oferta nieaktualna