Praca - Kontroler Jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388966
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
MOJ S.A.
Kontroler Jakości
miejsce pracy: Osowiec, k-Opola/opolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobów (odkuwki matrycowe), Kontrola jakości dostaw (materiały hutnicze),

  • Nadzór jakościowy nad przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • Odbiór wyrobu gotowego,

  • Wystawianie dokumentów odbiorowych,

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej (ISO9001).

Wymagania:
Wymagania

  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych,

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office – szczególnie Word, Excel,

  • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Wykształcenie:

  • Wyższe – preferowane techniczne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta nieaktualna