Praca - Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Usług Rozwojowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388963
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Usług Rozwojowych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. S/SS/DRU/03/24
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • zarządzanie uprawnieniami w BUR i Jasperserver (aplikacja do raportowania na podstawie danych z systemu);

  • analiza zgłoszeń w Redmine;

  • rozwiązywanie problemów merytorycznych i związanych z funkcjonowaniem systemu w ramach gwarancji i asysty technicznej;

  • audyt jakości danych i procesów;

  • opracowywanie raportów na podstawie danych z systemu;

  • testy oprogramowania;

  • udział w opracowaniu dokumentacji przetargowej oraz w ocenie ofert dot. postępowań o zakupy usług lub towarów dla działań realizowanych przez sekcję/departament;

  • obsługa systemów informatycznych wykorzystywanych przez Departament (Baza Usług Rozwojowych, Jasperserver, Redmine);

  • współpraca z wykonawcą usługi prowadzenia infolinii oraz prowadzenie infolinii w okresach braku zapewnienia wykonawcy do tego procesu;

  • okresowe szkolenia dla pracowników infolinii;

  • monitoring jakości pracy infolinii.

Wymagania:
Oczekujemy (wymagania formalne):

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie zawodowe (min. rok dla specjalisty i min. 2 lata dla starszego specjalisty);

  • doświadczenie w pracy z bazami danych lub systemami informatycznymi;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • znajomość SQL, PostgreSQL;

  • znajomość systemów zarządzania projektami: Redmine, Jira;

  • znajomość relacyjnych baz danych;

  • znajomość Power Query, Power BI.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • premię regulaminową

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • szkolenia

  • atrakcyjną lokalizację

  • wydarzenia integracyjne

  • programy socjalne

Oferta nieaktualna