Praca - Operator-Technik maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388960
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator-Technik maszyn
miejsce pracy: Tarnowo Podgórne/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 4153
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w pracach konserwacyjnych oraz awariach
  • Prowadzenie bieżących kontroli obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Diagnostyka, regulacje i bieżące prace modernizacyjne
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych w celu wytworzenia produktu zgodnego ze specyfikacją
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy oraz obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie – od 6000 zł brutto w górę
  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy
  • Coroczna rewizja wynagrodzeń
  • Co kwartał deputat w postaci firmowych produktów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny)
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, bony i paczki świąteczne, nagrody wewnętrzne)
  • Możliwość długofalowego zatrudnienia w firmie z zagranicznym kapitałem

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Szkolenia i możliwość awansu zawodowego

  • Dostęp do świadczeń (opieka medyczna, karta sportowa)

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonej kadry

Oferta nieaktualna