Praca - Specjalista / Specjalistka ds. Cyberbezpieczeństwa

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388958
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Benefit Systems S.A.
Specjalista / Specjalistka ds. Cyberbezpieczeństwa
miejsce pracy: Warszawa, Plac Europejski 2/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Na rozgrzewkę kilka pytań:

  • Posiadasz co najmniej 5 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa systemów IT i informacji?

  • Opracowywałeś i wdrażałeś polityki bezpieczeństwa, a także przeprowadzałeś audyty zgodności i bezpieczeństwa?

  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy zagrożeń i ryzyka, a także potrafisz wyciągać wnioski i szukać rozwiązań?

  • Wiesz jakich narzędzi użyć do monitorowania bezpieczeństwa sieci?

  • Automatyzowałeś testy bezpieczeństwa, również w procesie SDLC?

  • Narzędzia i technologie dotyczące agregatorów logów (SIEM, UEBA) nie są ci obce?

  • Znasz narzędzia z zakresu Identity and Access Management (IAM) oraz Endpoint Security Tools?

  • Znasz i wykorzystywałeś platformy do zarządzania incydentami bezpieczeństwa (Incident Response Platforms)?

  • Znasz i w praktyce korzystałeś z rozwiązań bezpieczeństwa dla platform chmurowych (w szczególności AWS) oraz mechanizmów bezpieczeństwa Office/Microsoft 365?

  • Znasz normy i przepisy prawa dotyczące ochrony i bezpieczeństwa informacji?

  • Śledzisz i zrozumiesz najnowsze trendy w dziedzinie bezpieczeństwa IT i zgodności?

  • Zależy Ci na rozwoju i stale się dokształcasz? Z łatwością przekazujesz swoją wiedzę?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Sprawdź swój codzienny plan treningowy:

  • Będziesz odpowiadać za wdrażanie standardów i procedur zarządzania bezpieczeństwem systemów, infrastruktury i wytwarzania oprogramowania

  • Do Twoich zadań będzie należeć tworzenie i aktualizacja polityk bezpieczeństwa informacji

  • Na co dzień będziesz monitorować i utrzymać systemy bezpieczeństwa, a także koordynować działania w przypadku wystąpienia incydentu

  • Będziesz odpowiadać za wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych, mających na celu zmniejszenie ryzyka związanego z cyberbezpieczeństwem

  • Stałym punktem w codziennej pracy będzie planowanie i przeprowadzanie testów bezpieczeństwa

  • Twoimi zadaniami będą dbanie o bezpieczeństwo w realizowanych projektach oraz szerzenie wiedzy wśród pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji

  • Zostaniesz zaangażowany do współpracy z dostawcami technologii i rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem

  • Włączymy Cię w opracowywanie strategii rozwoju działu bezpieczeństwa IT

Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Wymagania:
Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  • Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę / kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy,

  • Pracujemy w modelu hybrydowym w naszym biurze przy Rondzie Daszyńskiego.

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,

  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems oraz dodatkowy urlop na wolontariat,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,

  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,

  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych,

  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,

  • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,

  • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,

  • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,

  • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę?
    Możesz być o to spokojny.

  • Dłuższe weekendy?
    W piątek kończymy pracę 30 minut wcześniej.

  • Luźny dress code?
    U nas nie musisz się spinać.

  • Karta MultiSport dla Ciebie i Osób Towarzyszących?
    Zdrowie Twoje i Twoich bliskich to nasza wspólna sprawa.

  • Początek pracy między 8 a 9 rano?
    Pewnie! Nie każdy jest rannym ptaszkiem.

  • Program lunchowy z kartą BenefitLunch?
    Jakby inaczej!

  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie?
    Zadbamy o Ciebie kompleksowo.

  • Tańsze bilety do kina i teatru?
    Z platformą Kafeteryjną MyBenefit to możliwe!

  • Lekcje angielskiego?
    Naturalnie, z platformą eTutor!

Oferta nieaktualna