Praca - Automatyk UR (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388957
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Automatyk UR (k/m)
miejsce pracy: Sochaczew/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000noqEQAQ
Zakres obowiązków:

  • naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń,

  • wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych i automatyki,

  • podłączanie szaf sterowniczych,

  • współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • doświadczenie (min. 1 rok) oraz praktyczna wiedza z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń,

  • podstawowa znajomość sterowników PLC,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian w 4 brygadówce.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • wynagrodzenie 7000 zł - 10000 zł brutto - uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia,

  • system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, prezenty okolicznościowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Oferta nieaktualna