Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388952
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Plukon Sieradz Sp. z o.o.
Automatyk
miejsce pracy: Gruszczyce, (gmina Błaszki)/łódzkie
Zakres obowiązków:

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Automatyka, którego praca polega m.in na utrzymywaniu i kontrolowaniu układów automatyki przemysłowej.

Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:

  • diagnozowanie i dokonywanie napraw systemów automatyki przemysłowej,

  • kontrolowanie stanu technicznego systemów automatyki przemysłowej, interpretacja działania i wprowadzanie poprawek w działaniu systemów automatyki (PLC, falowniki, regulatory, sieci automatyki przemysłowej, systemach rozproszonego sterowania),

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów automatyki przemysłowej w nowo tworzonych instalacjach automatyki przemysłowej,

  • opiniowanie, doradztwo w zakresie działania, założeń projektowych w nowych projektach unowocześniających procesy technologiczne w firmie,

  • nadzór nad eksploatacją układów automatyki przemysłowej, w tym rozwiązywanie bieżących problemów technicznych zaburzających prawidłowe funkcjonowanie systemów automatyki przemysłowej,

  • czynny udział podczas montażu i testów urządzeń,

  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu układów automatyki przemysłowej.

Wymagania:
Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Plukon Sieradz jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 30 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 10000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandia.

Szukamy osób:

  • z doświadczeniem na stanowisku automatyka, mechatronika,

  • potrafiących pracować zespołowo, komunikatywnych, otwartych na nowości,

  • dyspozycyjnych (praca w systemie zmianowym),

  • posiadających książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych lub gotowych do jej wyrobienia.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, obejmujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych,

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferta nieaktualna