Praca - Konstruktor - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388946
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
MOJ S.A.
Konstruktor - Technolog
miejsce pracy: Osowiec, k-Opola/opolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe,

  • projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania),

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • wdrażanie zaprojektowanych procesów,

  • opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia procesów produkcyjnych,

  • przygotowywanie kalkulacji wyrobów.

Wymagania:
Wymagania
Zawód / doświadczenie zawodowe:

  • specjalista obróbki plastycznej metali, możliwość przyuczenia do specyfiki pracy,

Wykształcenie:

  • wyższe techniczne – obróbka plastyczna metali, pokrewne,

Inne:

  • doświadczenie w pracy z programami NX CAD/CAM,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z programami symulacyjnymi (SIMUFACT FORMING).

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • możliwość przyuczenia do specyfiki pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta nieaktualna