Praca - Operator Maszyn Pakujących

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388940
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Lambertz Polonia Sp. z o.o.
Operator Maszyn Pakujących
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

  • Realizację planów produkcyjnych.

  • Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi.

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych.

  • Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi (będzie dodatkowym atutem).

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zaangażowanie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity: Multipakiety sportowe, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.

Oferta nieaktualna