Praca - Specjalista ds. Kontroli Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388932
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Roca Polska
Specjalista ds. Kontroli Produkcji
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:
Jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra znajomość Excela,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • znajomość programu SAP (mile widziane),

  • zdolności analityczne i sprawna praca ze zbiorami danych,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy - dokładność i samodzielność,

  • umiejętność pracy w grupie

  • wymagana dyspozycyjność raz w miesiącu w sobotę i niedzielę.

Wymagania:
To będziesz odpowiedzialna/y za:

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w SAP i EXCEL,

  • kontrola czasu pracy pracowników fizycznych (w tym nadgodzin i absencji),

  • kontrola wydajności produkcji,

  • przygotowywanie zestawień wyników produkcyjnych, raportów oraz prezentacji,

  • Kontrola produktywności fabryki.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
I będziesz:

  • Miał(a) stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, która prężnie działa
    i rozbudowuje swoje struktury w Polsce,

  • Miał(a) możliwość pracy w nowoczesnym środowisku biznesowym

  • Miał(a) możliwość rozwoju zawodowego,

  • Korzystał(a) z bogatego pakietu benefitów pracowniczych:-)

Oferta nieaktualna