Praca - Operator maszyn spawalniczych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388913
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn spawalniczych
miejsce pracy: Bieruń/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1117
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Załadunek elementu na automatyczne linie spawalnicze
  • Pobranie i załadunek elementu z pojemnika i uruchomienie maszyny

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane na liniach spawalniczych)
  • Dokładność oraz sumienność

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 4687 zł brutto + premia
  • Praca w systemie 3 zmian
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta nieaktualna