Praca - Staż w dziale Master Data

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388900
szukaj
Oferta z dnia: 28 marzec 2024
poleć znajomemu
Eurofins GSC Poland sp. z o.o.
Staż w dziale Master Data
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i utrzymanie bazy danych, na podstawie której pracują inne działy organizacji

  • Aktywny udział w tworzeniu standardowego procesu zarządzania bazami danych

  • Przygotowanie danych materiałowych pod implementację nowego systemu zakupowego

  • Kontakt z klientem – obsługa w obszarze Master Data

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego w zakresie powierzonych obowiązków

  • Aktywny wkład w budowanie zespołu

Wymagania:
Wymagania:

  • Absolwent lub student 5 roku studiów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na szczegóły

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i duża samodzielność

  • Energia i chęć do działania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Roczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Karierę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych: system kafeteryjny, dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

Oferta nieaktualna