Praca - Trener Szkoleń Technicznych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388861
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Rotenso - Grupa Thermosilesia
Trener Szkoleń Technicznych
miejsce pracy: Ruda Śląska/śląskie
Zakres obowiązków:

  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze montażu wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła;

  • posiadasz znajomość narzędzi pozwalających na samodzielne przygotowanie materiałów szkoleniowych (Prezentacje Google, PowerPoint);

  • jesteś komunikatywny;

  • potrafisz przekazywać wiedzę;

  • jesteś samodzielny/a w działaniu;

  • masz prawo jazdy kat. B.

Wymagania:
Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • planowanie, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń technicznych dla Klientów (instalatorzy, serwisanci);

  • przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów;

  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych;

  • współpracę z działem sprzedaży i marketingu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów;

  • dofinansowanie do pakietów sportowych;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego;

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Oferta nieaktualna