Praca - Operator produkcji (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388817
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator produkcji (m/k)
miejsce pracy: Gniewomierz/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000000mz0DQAQ
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcją pracy (fotele samochodowe),

  • praca na obszarze produkcyjnym,

  • praca zgodnie z instrukcjami pracy - wykonywanie punktów kontrolnych, praca zgodnie z zasadami 5S,

  • praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:

Wymagania:

  • chęci do pracy,

  • dyspozycyjność,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej (obszar produkcyjny).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + wysoka premia dla pracowników,

  • dofinansowanie do posiłków w wysokości 50%,

  • pikniki i spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • pakiet szkoleń wdrażających, szkolenie stanowiskowe.

  • dojazd do pracy z miejscowści Jawor, Chojnów, Złotoryja,Lubin.

Oferta nieaktualna