Praca - Analityk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2388813
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Analityk
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 135575
Zakres obowiązków:

Warunki pracy

praca biurowa  wykonywana w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie

Zakres zadań

  • Analizuje dane o pacjentach i ich problemach zdrowotnych, opracowuje modele statystyczne i matematyczne z wykorzystaniem języka programowania R, Python lub SQL.
  • Tworzy algorytmy i modele wyjaśniające zależności pomiędzy stanem zdrowia pacjentów a uwarunkowaniami systemu ochrony zdrowia w celu wspierania evidence-based policymaking w polskim systemie ochrony zdrowia.
  • Przygotowuje zestawienia, wizualizacje oraz prezentacje wyników przeprowadzanych analiz, m.in. z wykorzystaniem narzędzi typu Markdown.
  • Opracowuje interaktywną aplikację do monitorowania epidemiologii w Polsce, w tym wykonuje prace koncepcyjne i analityczne nad metodyką wyznaczania epidemiologii.
  • Opracowuje dokumentację przeprowadzanych analiz oraz zapewnia reprodukowalność wykonanej pracy analitycznej przy użyciu narzędzi kontroli wersji.
  • Bierze udział w opracowywaniu map potrzeb zdrowotnych oraz tworzy wkłady merytoryczne do zapytań w zakresie wykonywanych analiz.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy analitycznej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków
  • podstawowa wiedza w zakresie statystyki oraz modelowania matematycznego
  • podstawowa znajomość języka R lub Python
  • podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • podstawowa znajomość systemu ochrony zdrowia
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 październiak 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumantach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość narzędzi do wizualizacji i raportowania tj. RShiny, Markdown
  • znajomość technologii Spark
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferowane:

  • Umowa o pracę z nowo wybudowaną fabryką (projekt greenefield)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie 1 zmianowym (elastyczna możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 8.30)

  • Możliwość delegacji zagranicznych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Realną szansę na wyniki i funkcjonowanie firmy

  • Ciekawe projekty

  • Możliwość szybkiego awansu (będziesz tworzyć z nami od zera zespół inżynieryjny)

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe NNW , prywatna opieka medyczna, dodatek wakacyjny w wysokości 2 tys. zł brutto)

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami

  • Otwartość na nowe rozwiązania

Oferta nieaktualna