Praca - Pracownik Produkcji Montażu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388809
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji Montażu
miejsce pracy: Łódź, Górna/łódzkie
Zakres obowiązków:

zadania

  • po prostu montaż ręczny– wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń :)

Wymagania:
oczekujemy

  • chęci do długiej współpracy

  • dobrego wzroku

  • doświadczenie: niewymagane!

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziami
    pomiarowymi – mile widziane :)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • szybką rekrutację, oraz zatrudnienie w ciągu 1-2tygodni

  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian)

  • darmowy parking na terenie firmy

  • dwudaniowy, ciepły obiad

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad, który jest dla Ciebie na miejscu!

  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą długiej współpracy – UWAGA! nie
    zatrudniamy na krótkie okresy

Oferta nieaktualna