Praca - Operator Przygotowywania Półfabrykatów

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388797
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Wawel SA
Operator Przygotowywania Półfabrykatów
miejsce pracy: Dobczyce/małopolskie
Wymagania:
Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. zawodowe, preferowany profil spożywczy lub techniczny

  • masz doświadczenie w pracy na produkcji

  • posiadasz badania do celów sanitarno–epidemiologicznych

  • możesz pracować w systemie III zmianowym (6:00, 14:00, 22:00, 8h dziennie, pn – pt, sporadycznie w weekendy)

  • potrafisz pracować w zespole i masz chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń

Twój zakres obowiązków

Każdego dnia będziesz przygotowywać półprodukty potrzebne do wyrobu naszych pysznych słodyczy. Do Twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami

  • namiarowanie surowców zgodnie z wytycznymi

  • kontrola jakości produktów oraz reagowanie na niezgodności

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym w Dobczycach

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 brutto oraz dodatki płacowe: premia frekwencyjny, dodatek za III zmianę i godziny nadliczbowe

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, paczki świąteczne ze słodyczami, codziennie świeże kanapki, liczne konkursy dla pracowników i ich rodzin z atrakcyjnymi nagrodami

  • współfinansowany dojazd do pracy na wybranych trasach, z okolicznych miejscowości

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe

  • przyjazną atmosferę i gruntowne wdrożenie do pracy

  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.

  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.

  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.

  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.

  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.

  • Atrakcyjne narzędzia pracy.

  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.

  • I wiele, wiele innych korzyści...

Oferta nieaktualna