Praca - Operator CNC (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388792
szukaj
Oferta z dnia: 27 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator CNC (m/k)
miejsce pracy: Kąty Wrocławskie/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OM7xQAG
Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego i na podstawie wygenerowanego kodu NC,

  • własnoręczne pisanie kodów na maszynę (używane oprogramowanie to Siemens-Sinumeric, Heidenhain TNC135, TNC426),

  • dobór wyposażenia stanowisk roboczych w tym dobór narzędzi i przyrządów,

  • dobór parametrów obróbki skrawaniem,

  • nadzorowanie realizacji procesów produkcyjnych,

  • kontrola jakości wykonanych detali polegająca na sprawdzeniu wymiarów na zgodność z dokumentacją.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterowaniem,

  • wykształcenie średnie/zawodowe techniczne, o profilu obróbki skrawaniem lub ukończone - kursy w zakresie obsługi obrabiarek CNC,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość G-Code,

  • znajomość programowania obrabiarek CNC (Siemens-Sinumeric, Heidenhain),

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem,

  • dodatkową opiekę zdrowotną,

  • świadczenia pieniężne na wakacje oraz święta,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • dodatek pieniężny za dojazd do pracy.

Oferta nieaktualna