Praca - Operator urządzeń do obróbki cieplnej i powłok

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388791
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
Operator urządzeń do obróbki cieplnej i powłok
miejsce pracy: Warszawa, Ursus, (bezpłatny transport z ul. Keniga)/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Maz.- zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy

  • obsługa i nadzorowanie pracy pieców, urządzeń do obróbki cieplnej i powłok DLC;

  • nadzór nad realizacją procesów obróbki cieplnej;

  • przygotowywanie wsadów do pieca;

  • kontrola przebiegu procesów;

  • piaskowanie elementów stalowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

  • podstawowa obsługa komputera;

  • sumienność oraz odpowiedzialność;

  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed;

  • dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems;

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pełne zaplecze socjalne;

  • odzież roboczą;

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;

Oferta nieaktualna