Praca - Mistrz Zmianowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388787
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2024
poleć znajomemu
KWAZAR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mistrz Zmianowy
miejsce pracy: Budy-Grzybek/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (10-15 osób) w systemie 3-zmianowym

  • Organizacja pracy podległego zespołu: prowadzenie codziennych odpraw, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją, raportowanie

  • Reagowanie na problemy oraz bieżące ich rozwiązywanie

  • Techniczne wsparcie zmiany

  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych firmy

  • Wprowadzanie usprawnień i optymalizacji

  • Prowadzenie projektów, działań zmierzających do wzrostu efektywności i jakości procesów produkcyjnych w powierzonym obszarze i ogólnofirmowych

  • Dbanie o ład i porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Wiodący, Lider Zespołu, doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, magazynowym

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Umiejętność podejmowania decyzji i przewidywania ich konsekwencji

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • korzystanie z karty multi sport , pakietów medycznych, świadczeń socjalnych

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed;

  • dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems;

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pełne zaplecze socjalne;

  • odzież roboczą;

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;

Oferta nieaktualna